Valentine’s Day

Posted on 14. Oct, 2013 by in Komedi, Romance

 

Intervistë e cifteve dhe beqarëve në Los Angjelos duke perfshirë ndarje dhe
bashkime mirëpo ata gjejnë ditën më të mirë për tu bashkuar sërisht në ditën e Shën Valentinit.

One Response to “Valentine’s Day”

 1. diori

  15. Oct, 2013

  o admin po tregom o vlla qysh me i ngjit titrat nen shirit te zi ne film me Format Factory te lutem tregom ,,,,,,,,
  une po i ngjes me format faktory po me dalin lart mbi shirit te zi te filmit ,,,, tregom ,,, qe ku e ke diori_x@hotmail.com
  nese nuk don me dit te tjeret plzz vlla se nuk bahet nami
  e pres pergjigjjen oki klm

  Reply to this comment

Leave a Reply