© 2011 Shiko Filma HD Me Titra Shqip – Filma Në High Definition. All Rights Reserved.

Na kontaktoni

Rreth nesh

Ndihmë

Skyfall
Aksion, Aventure, Krim
Misioni i fundit i Bond ne Turqi nuk ka perfundimin e pritur, dhe disa nga
agjentet sekrete do te ekspozohen publikisht. Zyrat e MI6 do te goditen me
bombe dhe i gjithe Sherbimi sekret Britanik do te tronditet, vlerat e M do
te vihen ne dyshim nga presidenti i ri i saj. Ne kete kohe Xhejms Bond
kthehet per te ndjekur nje nga ish agjentet me te stervitur te sherbimit
sekret i cili ka vene ne plan hakmarrjen e tij
Linku Tjetër :
Shkarkoje :