online marketing

© 2011 Shiko Filma HD Me Titra Shqip – Filma Në High Definition. All Rights Reserved.

Na kontaktoni

Rreth nesh

Ndihmë

Legjenda e Fundit Komedi
Ky eshte nje film komedi nga aktori i mirenjohur shqiptar Elvis Pupa .
Ky film ka si protagonist " Legjenden " i cili me kenget e tij tallava behet
i famshem ne te gjithe boten . Por pikerisht nga kjo fame ate e divorcon
e shoqja per arsye xhelozie , dhe ai largohet nga Shqiperia
Linku Tjetër :
Shkarkoje :