online marketing

© 2011 Shiko Filma HD Me Titra Shqip – Filma Në High Definition. All Rights Reserved.

Na kontaktoni

Rreth nesh

Ndihmë

Ghajini Aksion, Drame, Mister
Nje vajze e thjeshte dhe e varfer njihet rastesisht me nje bos te nje kompanie
telefonike por pa ditur asgje per njeri tjetrin. Lidhja e tyre paksa e cuditshme arrin deri
ne propozim per martese dhe pikerisht ne momentin kur Singania vendos t’i tregoj
gruas se tij se ishte pronar i kompanise me te madhe ne vend.. ndodh nje e papritur.
E dashura e tij vritet nga nje krimiel i tmerrshem (ghajini). Lufta per hakmarrje eshte e
pameshirshme per Singania-n.
Linku Tjetër :
Shkarkoje :